SF-UCS CQB LEAF/CIVIL

cqb
SF-UCS

SF-UCS CQB LEAF/CIVIL

Taktické postupy v budovách podle zaměření.

CQB LEAF je určený výhradně profesionálům ze státních ozbrojených složek a je přizpůsobený řešení služebních zákrokům a povaze úkolu v rozsahu jednotlivec, hlídka a tým. V rámci tohoto kurzu jsou prezentovány dynamické a statické taktické postupy, využití štítu, možnosti otevírání, ale i psychologie a filozofie boje v uzavřených prostorách. CQB LEAF je vhodný zejména pro ucelené skupiny. V případě jednotlivých přihlášek, nelze kombinovat účast na tomto kurzu s civilistou.

CQB CIVIL jak již název napovídá, kurz je určený pro širokou veřejnost. Taktické postupy v budovách jsou obranného charakteru, přizpůsobené pro běžné držitele zbraní. Jedná se o ochranu vlastního života, rodiny nebo druhé osoby a nejsou zde vyučována útočné techniky ozbrojených složek. V rámci CQB kurzů je využíván „killhouse“ pro simulaci reálných situací.

Upozornění! Při zahájení tohoto výcviku si vymezujeme právo účastníka z kurzu vyloučit, pokud není manipulace se zbraní na 100%, tedy absolutně bezpečná. Účastník bude přesunut do kurzu SF-UCS Shooting training.

Fyzická náročnost: 40%
Faktor stresu: 60%

Délka: 8 hodin
Cena: 3 500,-
Místo: Killhouse
Munice: 150ks dlouhá zbraň (9mm), 100ks pistole
Vybavení: Krátká a dlouhá zbraň + 2 zásobníky ke každé zbrani, ochrana očí a sluchu, oblečení, obuv a vybavení vhodné pro střelecko-taktický výcvik.

SF-UCS CQB LEAF/CIVIL registrace

Vyberte datum